Шановні жителі громади!

Хто є власником житлового приміщення та розмістив у себе на безоплатній основі  внутрішньо переміщених осіб (ВПО), звертайтеся із заявою встановленого заразка до сільської ради у с.Банилів та старостату у с.Корите для оформлення компенсації витрат  на оплату житлово-комунальних послуг після отримання громадянами довідки про взятят на облік як ВПО.

До заяви необхідно подати наступні документи:

1. Копію паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків власника житлового будинку.
  2. Довідка за реквізитами банківського рахунку власника житлового будинку.
  3. Копія власності на житловий будинок, де розміщені ВПО.
  4. Копії документів, що посвідчують особи ВПО (паспорта, РНОКПП).
  5. Копії квитанцій про оплату за житлово-комунальні послуги.

Підставами для відмови у виплаті компенсації є встановлення невідповідності осіб, кількості розміщених осіб, кількості людино-днів даним, зазаначеним у заяві.

У день припинення розміщення ВПО або зміни їх кількості власник житлового приміщення зобов’язаний подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб.