Про проведення громадського обговорення щодо перейменування села Коритне

Керуючись рішенням ХХХІV позачергової сесії Банилівської сільської ради  8 скликання від 11 березня 2024 року № 831-34/2024 та  згідно вимог  Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" № 4865-VI від 24.05.2012, 13 травня 2024 року об 11.00 год. у приміщенні будинку культури с.Коритне Вижницького району Чернівецької області відбудеться громадське обговорення щодо перейменування села Коритне.

Набір на роботу!

Проходить набір робочих (3 чоловік) для облаштування фортифікаційних споруд у Покровську Донецької області та Оріхівському районі Запорізької області. Умови роботи: вахтовий метод 3 тижні роботи/ 2 тижні відпочинку. Оплата праці 1700 грн. за 10 год., для водіїв екскаватора 2700 грн. за 10 год. Бронь до кінця 2025 року. За більш детальною інформацією звертатися до сільської ради.

ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ФАКТІВ ЗАГРОЗИ ДОВКІЛЛЮ-ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ У ЗАСТОСУНКУ ЕКОЗАГРОЗА!

Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.

Про роботу пунктів незламності на території Банилівської сільської територіальної громади

Згідно розпорядження сільського голови №96-ОД від 10.08.2023 року розгорнуто „Пункти незламності” (далі - пункти) на території Банилівської сільської територіальної громади з 01 жовтня 2023 року за адресою: с.Банилів – адміністративне приміщення сільської ради за адресою: вул.Гостинець, 63, с.Банилів; с.Коритне – адміністративне приміщення старостату за адресою: вул. Головна, 34,  с.Коритне; с.Бережонка – Бережонський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО ім.В.Лелека за адресою: вул. Василя Лелека, 27 с.Бережонка; с.Бережниця – Бережницький ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО за адресою: вул. вул. Головна, 78 У пунктах можна зігрітися, зарядити гаджети чи зателефонувати рідним.