Через збройну агресію російської федерації проти України переважна більшість цивілізованого світу допомагає Україні. Так Банилівській сільській раді вдалося налагодити співпрацю з американською міжнародною організацією GDAG INTERNATIONAL LLC в особі Carol Davis, що організувала роботу щодо будівництва модульного містечка на території ради для осіб, які потребують тимчасового житла у зв’язку з військовою агресією росії проти України та надала гуманітарну допомогу для вразливих груп населення ради та переміщених осіб, що проживають на території громади за сприяння голови правління ГС "Міжнародний центр сприяння підприємництву" Володимира Пахнія. Це одяг для дорослих та дітей, постільна білизна, продукти харчування. Надзвичайно приємно, що Американському народу та Уряду Америки небайдужа доля людей, які потрапили у скрутну ситуацію. Віримо, що завдяки співпраці ми зможемо вистояти в війні та подолати всі перешкоди, а також налагодимо співпрацю по відбудові України.

Дякуємо, що сприймаєте чужі проблеми, як свої та не стоїте осторонь!!!