Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

Запрошуємо молодь віком 14-35 років з територіальних громад нашої області та представників громадських, благодійних організацій поділитися власною історією волонтерства.

Реєструйтеся до 15 березня 2023 року, заповнюйте Google-форму за посиланням: https://forms.gle/a9h85LuHCJEwovB86 (QR-код на посилання додається) та приєднуйтеся до Форуму молодих волонтерів Чернівецької області, що відбудеться 25 березня 2023 року в місті Чернівці (час та місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам особисто з міркувань безпеки).

Усі учасники Форуму будуть відзначені подяками за активну громадську позицію та волонтерську діяльність.

З нетерпінням очікуємо на ваші історії волонтерства та до зустрічі на Форумі.