Сьогодні 21.02.2024 року представники державної екологічної інспекції Карпатського округу презентували представникам органів місцевого самоврядування нашої громади  веб ресурс «ЕкоЗагроза».

Учасники ознайомилися з процедурою внесення електронних звернень від громадян, які  стали свідками порушень вимог природоохоронного законодавства.

За словами представників ДЕІ, головна мета таких зустрічей – це інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації функціонування веб застосунку «ЕкоЗагроза», важливості даного веб ресурсу в частині забезпечення прав людини на безпечне довкілля, а також співпраці громадян з органами влади в частині охорони та збереження навколишнього природного середовища.

Цей застосунок дуже важливийФото без опису, у першу чергу - щодо виявлення порушників довкілля.