Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, повторно сформувати сертифікат електронного цифрового підпису можна дистанційно. Важливо зробити це до завершення дії існуючого ЕЦП. 

Відтак, згенерувати нові ключі кваліфікованого електронного підпису чи печатки до закінчення строку чинності кваліфікованих сертифікатів можливо:

у представництвах Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України, після подання заяви про зміну статусу кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів та скасування діючих кваліфікованих сертифікатів;

дистанційно сформувавши нові кваліфіковані сертифікати за умов незмінності реєстраційних даних (П.І.Б., адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо) та доступності особистого ключа виключно користувачу;

за допомогою безкоштовного програмного забезпечення "ІІТ Користувач ЦСК-1" або скориставшись онлайн сервісом Повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України – www.ca.tax.gov.ua.

Буковинці можуть отримати довідкову інформацію щодо отримання електронного підпису у секторі реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернівецькій області за телефоном: (0372) 51-43-79.

 

Сервіси, через які можна отримати інформацію про борг

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу,  що інформацію про борг  можна отримати через ряд сервісів, зокрема:

1. Електронний кабінет платника податків

Користувачі Електронного кабінету:

- мають доступ до інформації зі сплати податків, зборів та інших платежів, у тому числі про свій податковий борг (заборгованість);

- отримують повідомлення про виникнення податкового боргу у вкладці «Повідомлення» меню «Вхідні документи».

2. Мобільний застосунок «Моя податкова»

Розділ «Мої дані» містить інформацію про стан розрахунків з бюджетом та податковий борг. 

У додатку можна отримати повідомлення про:

- наявність податкового боргу;

- узгоджене податкове зобов’язання.

Також через застосунок можна сплатити податкове зобов’язання за допомогою будь-якої із запропонованих платіжних систем та/або методу оплати.

3. Чат-бот InfoTAX

InfoTAX у месенджері Viber надає можливість:

- отримання повідомлень про наявний податковий борг;

- доступу до стану розрахунків з бюджетом;

- доступу до іншої актуальної податкової інформації.

Меню чат-боту  InfoTAX дозволяє обрати потрібну опцію.

4. Інтеграція з Порталом «Дія»

Надає можливість доступу до стану розрахунків з бюджетом, у тому числі до інформації про податковий борг (для ФОП).Фото без описуФото без описуФото без опису