Нова форма податкової накладної та податкової звітності з податку на додану вартість, терміни їх застосування

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що з 01.10.2024 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 09.08.2024 № 400 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 серпня 2024 року за № 1302/42647, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 28.08.2024 № 418 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 09 серпня 2024 року № 400», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2024 року за № 1343/42688 (далі – наказ Мінфіну № 400), які опубліковано в Офіційному віснику України від 25.09.2024 № 82.

Найкращі українські підприємства на одному майданчику: запрошуємо на Бізнес-фест «Зроблено в Україні»

11–12 жовтня 2024 року в Києві у Мистецькому арсеналі відбудеться найбільша бізнес-подія осені — Бізнес-фест «Зроблено в Україні». Маєте власну справу? Хочете підтримати українських виробників? Чи просто гарно і з користю провести час? Запрошуємо вас долучитися до цього заходу!

З 1 жовтня 2024 року запроваджуються нові форми звітів для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів

Коментар щодо подачі звітності суб’єктами господарювання, які отримали ліцензію на відповідний вид діяльності та здійснюють свою діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, яка регулюється Законом України від 18 червня 2024 року № 3817-IX «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» надав заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Микола Загарюк.

Про Рекомендації щодо об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту

На виконання доручення ДСНС України до пункту 3 протоколу засідання Ради безбар’єрності від 29 березня 2024 року під головуванням Прем’єр-міністра України стосовно реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору і нових викликів «Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку» Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України розроблено Рекомендації щодо пристосування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (далі – Рекомендації), які опубліковано на офіційному вебсайті ДСНС України у рубриці “Інформація про організацію укриття населення під час надзвичайних ситуацій у фонді захисних споруд цивільного захисту” за посиланням:  https://dsns.gov.ua/upload/2/2/0/1/3/5/5/rekomendaciyi.pdf. Обласна державна адміністрація (обласна військова адміністрація) просить здійснити в межах повноважень заходи щодо доведення змісту Рекомендацій населенню.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області   інформує

Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує

Понад 4,3 мільярди гривень єдиного внеску сплатили до фондів роботодавці та підприємці Буковини Упродовж січня-серпня 2024 року буковинські платники податків спрямували до пенсійного і соціальних фондів 4 мільярди 340,4 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Як повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька, це на 423,3 мільйони гривень більше, ніж було сплачено за вісім місяців торік.