Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного проживання жителів громади.

Громада – це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальної служби, місцевої влади та пересічних громадян. Чистота громади – справа спільна для всіх та кожного.

Як діяти на виробництві під час оповіщення повітряної тривоги

Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці повторно інформує керівників підприємств, установ, організацій  щодо організації безпеки працівників при виконанні ними своїх трудових обов’язків під час оповіщення повітряної тривоги.

Правила пожежної безпеки в культових спорудах

За статистикою основними причинами пожеж є недбале ставлення до елементарних правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем. Залишається актуальним питанням дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах особливо під час проведення богослужінь. Небезпекою цих будівель з точки зору пожежної безпеки є те, що для будівництва та оздоблення використовується велика кількість горючих матеріалів, також наявні джерела відкритого вогню (свічки, лампадки).

Про знайомство із застосунком "ЕкоЗагроза"

Сьогодні 21.02.2024 року представники державної екологічної інспекції Карпатського округу презентували представникам органів місцевого самоврядування нашої громади  веб ресурс «ЕкоЗагроза».

Проводиться закупівля

Проводиться закупівля: Деревина (дрова) (03410000-7) (ДК 021:2015). Технічні, якісні та кількісні характеристики, а також очікувану вартість визначено на підставі аналізу цін на ринку та в системі Prozorro по аналогічних закупівлях, а також потреби Замовника в дровах. Очікувана вартість закупівлі – 570 000,00 грн. Предмет закупівлі - Деревина (дрова) (03410000-7) (ДК 021:2015) Термін поставки товару - до 01.08.2024 р.

Про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у с.Коритне

На виконання рішення ХХІІІ позачергової сесії Банилівської сільської ради  8 скликання від 30 березня 2023 року № 691-23/2023 та  згідно вимог  Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" № 4865-VI від 24.05.2012, пропонуємо перейменувати вулиці у с.Коритне Банилівської сільської територіальної громади: