Про знайомство із застосунком "ЕкоЗагроза"

Сьогодні 21.02.2024 року представники державної екологічної інспекції Карпатського округу презентували представникам органів місцевого самоврядування нашої громади  веб ресурс «ЕкоЗагроза».

Проводиться закупівля

Проводиться закупівля: Деревина (дрова) (03410000-7) (ДК 021:2015). Технічні, якісні та кількісні характеристики, а також очікувану вартість визначено на підставі аналізу цін на ринку та в системі Prozorro по аналогічних закупівлях, а також потреби Замовника в дровах. Очікувана вартість закупівлі – 570 000,00 грн. Предмет закупівлі - Деревина (дрова) (03410000-7) (ДК 021:2015) Термін поставки товару - до 01.08.2024 р.

Про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у с.Коритне

На виконання рішення ХХІІІ позачергової сесії Банилівської сільської ради  8 скликання від 30 березня 2023 року № 691-23/2023 та  згідно вимог  Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" № 4865-VI від 24.05.2012, пропонуємо перейменувати вулиці у с.Коритне Банилівської сільської територіальної громади:

Карта об"єктів фонду захисних споруд Банилівської сільської територіальної громади Вижницького району Чернівецької області

Посилання на карту об"єктів фонду захисних споруд Банилівської сільської територіальної громади Вижницького району Чернівецької області