Фінансовий вклад буковинців у Перемогу над ворогом: у 2022 році сплачено понад 8,5 мільярдів гривень податків та 5,5 мільярдів гривень ЄСВ

Про це поінформував громадськість краю начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Шпак Віталій. Посадовець висловив щиру подяку кожному буковинцю за надійну підтримку фінансового фронту нашої держави сумлінною сплатою податків.

Правила пожежної безпеки в культових спорудах

За статистикою основними причинами пожеж є недбале ставлення до елементарних правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем. Залишається актуальним питанням дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах особливо під час проведення богослужінь. Небезпекою цих будівель з точки зору пожежної безпеки є те, що для будівництва та оздоблення використовується велика кількість горючих матеріалів, також наявні джерела відкритого вогню (свічки, лампадки).

Особливості провадження волонтерської діяльності платниками податків – фізичними особами у період здійснення заходів із забезпечення

У ДПС України сформували інформаційний лист № 8/2022 де йдеться про провадження волонтерської діяльності платниками податків – фізичними особами, а саме оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором коштів, які надходять на розрахунковий рахунок волонтера, витрати та їх документальне підтвердження, звітність тощо.

У разі всиновлення новонародженої дитини ФССУ виплатить декретну допомогу

Щороку Фонд соціального страхування України виплачує декретні допомоги для близько 100 тисяч застрахованих осіб. Деякі з них стали батьками для малюків, які, на жаль, залишились без рідних через війну або інші причини.

Про розгортання додаткових "Пунктів незламності"

На виконання доручення Чернівецької ОДА у кожному населеному пункті громади розгорнуто "Пункт незламності": с.Банилів - адмінприміщення (вул.Гостинець, 63), с.Коритне - адмінприміщення (вул.Головна, 34), с.Бережонка - ЗЗСО (вул.Лелека, 27), с.Бережниця  - ЗЗСО (вул. Головна, 78). Пункт у с.Банилів працює цілодобово, у інших селах - з 08.00 год до 17.00 год. Тут можна зігрітися, зарядити свій гаджет. Звертайтеся за потреби.