Анкетування щодо Антикорупційної програми ДСНС на 2023–2025 роки

У рамках виявлення та оцінювання можливих корупційних ризиків, а також підготовки Антикорупційної програми ДСНС на 2023–2025 роки. Проводиться анонімне опитування шляхом заповнення відповідної       Анкети  № 2 за посиланням  https://forms.gle/hbZATfGW3qgsvvVB9  .

Вітаємо зі святом Міжнародного дня волонтера!

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера. Цей день присвячений людям, які добровільно та безкорисливо допомагають тим, кому необхідна допомога. Сьогодні волонтери Банилівської громади – це важлива частинка українського народу, яка наближує нашу спільну перемогу. Разом до перемоги!!!

Якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій з боку працівників системи ДСНС

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти по «телефону довіри»  Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області (0372) 55-04-80, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління 095-562-05-53, 099-201-71-01 або надіслати листа на електронну адресу: bezpeka@cv.dsns.gov.ua Також, ви можете  повідомити за номером ''телефону довіри'' ДСНС України (044) 289-12-41.

Про необхідність економного споживання енергоресурсів

У звʹязку з ракетними обстрілами російської федерації по енергетичних обʹєктах України та пошкодженням 50% енергосистеми, просимо всіх відповідально поставитися до необхідності економного споживання енергоресурсів. Найбільше споживають електроенергії такі побутові прилади: електрочайник, бойлер, пральна машина, мікрохвильова піч, праска. Не включайте електричні прилади без крайної необхідності.