Про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у с.Коритне

На виконання рішення ХХІІІ позачергової сесії Банилівської сільської ради  8 скликання від 30 березня 2023 року № 691-23/2023 та  згідно вимог  Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" № 4865-VI від 24.05.2012, пропонуємо перейменувати вулиці у с.Коритне Банилівської сільської територіальної громади:

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Чернівецької області виникло 359 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Буковині загинуло 14 людей.